Zczuba.tv

Aktualności

Łatwe 3 punkty LKS-u !

• autor: AdminStudzienice, 2013-04-29 17:32

Podopieczni Bolesława Galocha kontynuują passę meczów bez porażki. W meczu z Łąką juniorzy w dobrym stylu rozgromili tamtejszy LKS 1:6, i tym samym umocnili się na pozycji lidera.

Trener Galoch mógł być spokojny o końcowy wynik meczu, bowiem miał do dyspozycji aż 3 seniorów. Cała trójka od 1 minuty pojawiła się na boisku. Studzieniczanie od początkowych minut narzucili swój styl gry, który nie pozwalał rywalom z Łąki na przeprowadzenie dobrej akcji. Przyjezdni z minuty na minutę rozkręcali się a efektem tego była dość przypadkowa bramka . Po faulu w prawej częśi boiska do piłki podszedł Przemek Pyrtek i mogłoby się wydawać, że bramkarz Łączan bez problemu złapie piłkę do rąk ale popełnił on koszmarny błąd i piłka wyślizgnęła mu się wpadając do bramki. W niedługim odstępie czasu w polu karnym faulowany był Paweł Janosz i sam poszkodowany podwyższył na 0-2. Gospodarze nie skupiali się tylko na defensywie, wyprowadzali groźne kontrataki lecz żaden z nich nie przyniósł powodzenia. W 36 minucie niebywałą szybkością wykazał się P.Janosz, mijając 2 zawodników znalazł się przed bramkarzem jednak był to ostry kąt i napastnik wyłożył piłkę znajdującemu się w lepszej pozycji  Wojciechowi Janoszowi a ten skierował piłkę do pustej bramki. W końcówce pierwszej części gry na 11 metr dośrodkował Paweł Janosz gdzie stał W.Janosz. Ten drugi uderzając futbolówkę z woleja po raz drugi wpisał się na listę strzelców. W drugich 45 minutach juniorzy z Łąki prezentowali się nieco lepiej niż miało to miejsce w pierwszej połowie. W 55 minucie niezwykłą precyzją popisał się zawodnik LKS-u Łąka. Po strzale z rzutu wolnego w samo okienko  Kumor był zmuszony wyciągać piłkę z bramki. Po tym golu Łączanie nabrali większej chęci do gry lecz goście nie zamierzali starać się o dowiezienie wyniku do końca. Przy stanie 4:1 po raz drugi, tym razem po drugiej stronie podcinany był Paweł Janosz a sędzie bez zastanowienia wskazał na jedenastkę. Tak jak za pierwszym razem, tak i teraz Janosz się nie pomylił. Wynik ustalił ponownie P.Janosz, który mocnym strzałem z 8 metrów strzelił swoją 3 bramkę w tym spotkaniu.

W innych meczach Piast Bieruń Nowy odniósł ważne zwycięstwo w Cielmicach (2:1) a LKS Studzionka niespodziewanie zgarnęła 3 punkty w meczu z Sokołem Wola (1:0).