Juniorzy LKS Studzienice - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Spacerek z Bieruniem !

• autor: AdminStudzienice, 2013-05-05 18:42

Kolejne wysokie zwycięstwo w niedziele odniósł LKS Studzienice. Tym razem u siebie juniorzy dali lekcję gry w piłkę zawodnikom z Bierunia, wygrywając z Piastem 6-0.

Mecz pomiędzy LKS-em Studzienice i Piastem Bieruń Nowy zapowiadał się niezwykle emocjonująco. Pierwsze minuty spotkania nie zapowiadały dominacji gospodarzy. Piast dobrze operował piłką w środku pola, konstruował groźne akcje lecz zwykle kończyły się one w okolicach szesnastki. Studzieniczanie również atakowali a ich celem była szybko strzelona bramka. W 15 minucie Michał Pyrtek posłał prostopadłą piłkę w kierunku Pawła Galocha lecz była ona zagrana zbyt mocno, mimo to Galoch powalczył o nią i nie na darmo. Bramkarz wychodząc z bramki najwyrażniej pogubił się a napastnik LKS-u wyłuskał piłkę z pod nóg golkipera i umieścił ją w bramce. Bieruń dalej kontrował, akcje skrzydłami  były  dobrze przemyślane ale zwykle padały łupem bocznych obrońców P.Janosza i M.Tomaszczyka. Kolejną akcję bramkową przeprowadził Wojciech Janosz. Zgubił on dwóch rywali, oddał strzał a golkiper przyjezdnych sparował futbolówkę przed siebie gdzie stał P.Galoch, którym strzałem z najbliższej odległości strzelił swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

W drugiej części gry  LKS Studzienice wyrażnie przejął inicjatywę i raz za razem wyprowadzał groźne akcje. Na 3:0 podwyższył Dawid Galoch. Strzałem z szesnastu metrów umieścił piłkę w okienku twiedzy bramkarza. Goście dalej starali się zdobyć bramkę ale niepozwalała im na to defensywa Studzienic. Sornowski, Czernecki i grający na pozycji środkowego pomocnika P.Pyrtek grali w tym spotkaniu bez zarzutów. 4 bramkę dla gospodarzy po rzucie rożnym zdobył Michał Pyrtek, który uwolnił się z pod opieki obrońców Bierunia. Następna bramka była autorstwa Wojciecha Janosza. Napastnik w polu karnym zachował zimną krew, wypracował sobie pozycję do strzału i podwyższył na 5-0.  Ostatnie trafienie należało do M.Pyrtka. Po dośrodkowaniu P.Galocha wyżej wyskoczył do piłki niż obrońca Piasta ustalając wynik na 6-0.

W innych spotkaniach 5 kolejki Sokół Wola wywiózł z Łąki 3 punkty a Ogrodnik Cielmice uległ w Studzionce wiceliderowi 2:1.

autor: tabela.cba.pl 2013-09-01 16:35:34

Profil tabela.cba.pl w Futbolowo zobacz wyniki na www.tabela.cba.pl

autor: ~Selekcjoner Piłkarski 2014-12-14 19:26:14

avatar Polecam najlepszego bramkarza z MKS Promyk Golasowice z juniorów chłopak z rocznika 1999 ma talent i nie zawiódł nas nigdy jeśli by chcieliście bramkarza kiedyś to proszę się zgłosić

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS StudzieniceLks Brzeźce
LKS Studzienice 4:1 Lks Brzeźce